Kurul Üyeleri
Mevcut Dönem


Önceki Dönemler

2012-2017 Dönemi (07 Kasım 2017'ye kadar)


Başkan: Av. Suat EVCİMEN

Başkan Vekili: Seyit Ali KURTULUŞ

Üye: Dr. Yüksel DENLİ

Üye: Dr. Murat DOĞANAY

Üye: İrfan DİLSİZ

Üye: Ahmet Bahadır SEZGİN

Üye: Mustafa YILMAZER


2007-2012 Dönemi (25 Eylül 2012'ye kadar)


Başkan: Kazım ÇALIŞKAN (Dr. Mehmet KÜÇÜK 13/03/2009 'dan sonra)

Başkan Vekili: Dr. Mehmet KÜÇÜK (Dr. Yüksel DENLİ 13/03/2009 'dan sonra)

Üye: Abdullah ÇELİK

Üye: Dr. İsmail DEMİRTAŞ (Dr. Şanal TOSUN 07/05/2012 'den sonra)

Üye: İrfan DİLSİZ

Üye: Dr. Yüksel DENLİ (Av. Suat EVCİMEN 26/02/2010 'dan sonra)

Üye: M. Nuri Şeyda SORMAN


2002-2007 Dönemi


Başkan: H. Niyazi ADALI

Başkan Vekili: Salih YILMAZ (Doç. Dr. Savaş ALPAY 20/06/2003 'den sonra)

Üye: Alper PİŞKİN

Üye: Muhammed Celal CİVELEK

Üye: Mehmet Naki HOCAOĞLU

Üye: Muammer ORAL 

Üye: Nazime GÜRKAN

  +90 (312) 218 03 00


Söğütözü Caddesi No: 31 - 06520 Söğütözü Çankaya/ANKARA